תמלול ראיון – שירות תמלול ראיונות אתם חייבים לדעת!

תמלול ראיון על שירות תמלול ראיונות למה ואיך?

היום, כבר אין צורך לשבת עם מחשב נייד, על מנת לבצע תמלול ראיון. למשל בראיון של ישיבה, עיתונות ועוד. רבים שמנסים להקליד בכוחות עצמם ראיון, מפספסים משפטי מפתח וכן, הריכוז בהקלדה, פוגם באופן מהותי ביכולת ההקשבה והקליטה של החומר. 

זו הסיבה כי סטודנטים רבים לדוגמא, מעדיפים להקליט את מהלך השיעור או ההרצאה החשובה להם ומעבירים אותו לחברת תמלול. כאשר מבצעים באופן מקצועי, תמלול ראיון, מקבלים תכנים חשובים ולכן, מומלץ תמיד, לבחור בחברת תמלול  אשר מתמחה שנים בנושא של תמלול ראיון מכל סוג.

ישנם סוגים רבים של תמלול ראיון למשל: תמלול ראיונות לאקדמיה, ראיונות מחקרים של עבודת תזה, עבודות דוקטורט , תמלול ראיונות עיתונאיים וכן, עבור כותבי תוכן, תמלול של ראיונות מחקריים ועוד.

תמלול ראיון

דברים רבים יכולים להשפיע על איכות תמלול, כמו רעשי רקע באודיו, חפיפת רמקולים, מבטא של רמקולים. אודיו באיכות גבוהה יותר נותן בדרך כלל תוצאה טובה יותר.

שירות תמלול ראיונות למה אנחנו מתמללים את הראיונות שלנו?

כשאנחנו מראיינים מישהו ורק רושמים הערות, קורים כמה דברים:

 

אנחנו לא נותנים למרואיין את מלוא תשומת הלב כפי שאנו גם מנסים לכתוב

אנו לוכדים רק חלק קטן ממה שנאמר ונעשה מכיוון שאיננו יכולים לעמוד בקצב

מה שאנחנו רושמים עובר דרך המסנן של המוח שלנו, אז אנחנו מציגים את ההטיות שלנו על ידי בחירה ברגע מה להקליט ואיך להקליט את זה

התמליל המלא של הראיון גרם לכך שיכולתי לסרוק במהירות את כל מה שנאמר בראיון של מישהו אחר, מבלי להקשיב להקלטת הראיון המלאה. אם לא היה לנו תמלול והיינו מסתמכים רק על הערות שנרשמו במהלך הראיון, היינו מסתכנים בהחמצה מוחלטת של הצהרות מועילות מההערות שלנו, או אפילו אם ציינו הערה שימושית, אולי לא היינו מצלמים. כל הפרטים והניואנסים הכלולים במילים המדויקות שבהן השתמש המרואיין.

 

זה נותן לנו תובנה הרבה יותר חזקה שעוזרת לנו לשפר את תכנון התוכן שלנו ולהבטיח שהוא מבוסס יותר על ראיות.

 

אוטומציה של תמלול כדי להאיץ את העניינים

בזמן שעבדנו על כתיבת הראיונות, כל אחד התנסה בכלי תמלול שונים והשווינו תוצאות.

 

מתוך אלה שניסינו, מצאנו שירות בשם Temi המתאים ביותר לצרכים שלנו.

 

עם זאת, אנו תמיד מעוניינים למצוא כלים טובים יותר, אז אם אתה קורא את זה ומשתמש באפשרות אחרת לתמלול, הגיבו למטה עם המלצה. נשמח לשמוע על החוויות שלך.

 

יש להם זמן אספקה ​​מהיר. הם מבטיחים באתר האינטרנט שלהם לשלוח את התמלול שלך תוך חמש דקות. מניסיוננו עד כה הם מימשו את המחויבות הזו.

כאשר אתה מקבל את התמליל שלך הוא כבר מסומן עם חותמות זמן ורמקולים. עם זאת, שמנו לב שהתוכנה מתקשה לפעמים אם לשני הרמקולים יש טון דומה לקולותיהם.

האודיו מוטבע עם הטקסט, כך שקל להאזין שוב לביטוי מסוים שאתה חושב שהתוכנה לא זיהתה כהלכה. אתה יכול להתאים את מהירות ההשמעה ולדלג סביב הטקסט מבלי להתבלבל לגבי היכן אתה נמצא בהקלטה.

אתה מקבל ניסיון ראשוני חינם של עד 45 דקות תמלול קבצי אודיו או וידאו. לאחר מכן, זה 0.10 דולר לדקת שמע, ללא מנויים, ללא כמות דקות מינימלית וללא חיובים נוספים נסתרים.

אתה יכול להוריד את התמליל שלך לטקסט (MS Word או PDF) או לקבצי כתוביות סגורות (SRT, VTT).

מה אם האודיו שלך לא כל כך ברור?

 

ראיון שתמללתי לאחרונה הוקלט בבית הקפה היו הרבה רעשי רקע ושני הרמקולים דיברו זה על זה בקביעות. לשני האנשים היו מבטאים אזוריים חזקים למדי. התוכנה התבלבלה לפעמים כשהרמקולים דיברו זה מול זה. אבל בסך הכל התמליל היה תיעוד מדויק להפליא של השיחה המדוברת.

 

זה עושה לך הכל?

כמו בכל שירותי תמלול כאלה, לאחר שתקבל את התמלול, יש עדיין עבודה לעשות. אתה צריך לערוך את כל ה-ums וה-ahs. לפעמים הרמקולים חוזרים על עצמם או שמישהו מתעטש ברקע ומטביע את קולם. כל זה בצד, השירות מוציא את הטרחה של הזנת כל הראיון מלכתחילה.

 

ספר לנו על החוויות שלך

עם זאת, אנו תמיד מעוניינים למצוא כלים טובים יותר, אז אם אתה קורא את זה ומשתמש באפשרות אחרת לתמלול, הגיבו למטה עם המלצה. נשמח לשמוע על החוויות שלך.

מהו תמלול?

תמלול למעשה הינו העברה של קבצי אודיו לקובץ טקסט.
העוסק במלאכה זאת של התמלול, מכונה מתמלל.
כאשר חפצים בתמלול איכותי, חשוב לפנות למתמלל מיומן במלאכה הזו מפני שהתמלול תובע רמת ביצוע רבה ודיוק רב.
הוא צריך לדעת ולהבחין בין סוגי קולות שונים, אקצנטים וזיהוי מקצועי של דוברים , סוגים של הדגשות וכו'.

בימינו ישנן דוגמאות של תמלול כמו לדוגמא:

תמלול של הרצאות
תמלול באמצעות הזום
תמלול משפטי
תמלול הקלטות לבית משפט
תמלול ישיבות מנהלים
תמלול של פגישות
תמלול באנגלית
תמלול ראיון

במאמר תקבלו פירוט על סוגי התמלול הנ"ל

תמלול הקלטות – המרה של הקלטות מקבצי שמע לטקסט כתוב.
תמלול של הרצאות – שומעים הרצאה הקיימת בקובץ שמע וממירים את ההרצאה לטקסט
תמלול משפטי – הוא תמלול שמייצג שיחה ואותו תמלול מיוצג כראיה מול השופט.
תמלול של ראיונות – המרת ראיונות מוקלטים משמע לטקסט, יש פעמים בהם ההקלטות לא נערכות בתנאי שטח נוחים, קיימים רעש והמולה ברקע שגורמים להפרעה לשמיעה וכיוון שכך, תמלול ראיונות מאפשר להשיג את הראיון בצורת טקסט.
תמלול שיחות – בדרך כלל נערכו בשביל צורך משפטי, קיימים גם שיחות מוקלטות וכיוון שכך החובה היא להעביר את אותן השיחות לטקסט כתוב לטקסט לצורך הצגתם בבית המשפט.

שירותי תמלול מקצועיים
תמלול ראיון

כיצד מגיעים לתמלול איכותי ומדוייק?

בכדי שאכן התמלול יצא מושלם, חשוב מאוד שלאיש המקצוע יהיה את כישורים ומיומנויות המתאימים כמו לדוגמא:

האזנה חדה, ידע טוב של השפה, הוא אמור להיות שולט בעולם התוכן אותו הינו מתמלל, אם למשל התמלול עוסק בנושא הקשור למשפט, צריך שיהיה לו את ההיכרות עם מושגים מתחום המשפט.

בנוסף קיים צורך בסבלנות מרובה מכיוון שפעמים רבות יש צורך להקשיב לקטע השמיעה כמה וכמה פעמים על מנת לפענח אותו בגלל שאם לא, עלול להיווצר מחסור בטקסט הכתוב.

כיצד בוחרים מתמלל מקצועי?
כאשר פונים לאיש המקצוע, חשוב מאוד לברר אצלו את אותן הנקודות הנ"ל:
האם יש לו ידע ונסיון בתמלול של קובץ אודיו והאם הוא גם תמלל כל מיני סוגים של הקלטות.

בתחום התמלול ישנן כמה וכמה תוכנות לתמלול, תבררו עימו באיזה תוכנה הינו נעזר, כאשר הוא אינו יודע לציין באיזה סוג של תוכנות הוא מתמלל, כנראה שהוא אינו מתמלל מומחה.

האם הוא עשוי לתמלל קבצים עם איכות שמיעה ירודה, למתמללים מנוסים יש תוכנות המשפרות קבצים של אודיו ואף הקלטות עם איכות נמוכה הם מצליחים לתמלל.

רוצה לדעת על תמלול שיחות מחיר?
ובכן אפשר לומר בפשטות תמלול הקלטות היא למעשה עבודה שעניינה המרת קבצים של שמע או וידאו לקובץ טקסט
שירות התמלול הנו עוזר לצורכי רבים וטובים: כמו לדוגמא תמלול של הרצאות שונות כמו גם תמלול של הקלטות לבתי הדין הרבניים

חברות התמלול
מי שמשתמש בהיצע התמלול יכול להיות שזה בגלל סיבות משתנות.
ההבדל בצרכים הנו משתנה לפי המקרים דוגמת התמלול שיחות ישיבה, תמלול מקצועי אצל שיחות, התמלול מכריע ביותר, תמלול משפטי למטרת ראיות במקרים עם בתי משפט ועוד.
זה היה מאמר בנושא למענכם ובשבילכם.