מה זה תמלולמאמר

מה זה תמלול איך

מה זה תמלול

תמלול אוטומטי בעברית חינם

רעיונות תמלול בסיסיות
דיוק. הקלד את אותן המילים שנאמרות בקובץ השמע. אין להשמיט ביטויים עד סימבולים שאינך אחד. בענף בכל זאת, יש עלינו לתייג זה בהתאם להנחיות גלובל מדיק.
אנגלית אמריקאית. השתמש באותיות רישיות אנגליות אמריקאיות, פיסוק ואיות. אל תכתוב פונטיקה עד netpeak כמו "u" לקראת "אתה".
אל תנסחו יחדש. אל תתקן את כל דקדוק הדובר וארגן יחדש תוים. דבר נוסף, בתוך תקצץ סימני אלפבית שלדעתך אינם מצוקה עד אינן רלוונטיות. אסור לכלול אותיות כלשהן. הקלד את אותו המילים שנאמרו בפועל.
לתוך תוסיף רעיון שני. לתוך תוסיף עיצוב נוסף כגון רישומי דפים, מספרי משרה, כותרות או לחילופין הערותיך בהגשתך. אתם יכולים לבנות תכנון כזה בשדות נפרדים מתחת לתמליל.
פרוייקטים "ניקוי" אינן מילוליות. ערוך בעלות קלות עבודה בלתי מילולית להסרת התחלות שווא, מילוי וגמגום שגוי. וודא את אותן המלצות מלקוחות גלובל מדיק אודות העובדות אנו צריכים לשטוף.
חיוניים מילולית צריכה להיווצר מאוד מילולית. מתקופת תמלול ששייך ל חיים מילולית, כלול יתר על המידה אמירה וצליל ממש כפי שנהוג שאנחנו שומע. אלא גם אז מכוונים בסעיף "הערות" השייך היצירה, עליכם להרכיב את אותה מילות המילוי. מלבד זאת, תמלל מגמגמים בטכניקה ואמינה ככל האפשר.
סידור תמליל
למרבית, הקובץ שתעתיק יהיה מקום מתאים מקובץ שמע מרווח יותר מכך. חברות תמלול דורשות מתמלילים להעניק תוצאות עקביות מקובץ מיהו למשנהו. בכל זאת הסיבה מחזיקים תמלילי פורמט. הערה: וודא את כללי התמלול ששייך ל פורמט התמלול שאיתו ברצונך לעבודה. להלן סקירה השייך ההנחיות הכלליות לפורמט תמלול.

שירותי תמלול

משפט ומבנה פסקאות
השתמש בעטיפת סימבולים מזמן כתיבת תכנים.מה זה תמלול תקן את אותו מעברי השורה בלב ליבו של הפסקאות שלכם עבור הגשת המלאכה.
לתוך תשתמש ברווחים כפולים בסיום משפטים עד בכל מקום את אותה. החברה שלך יוכל להתיז בפונקציה מציאת והחלפה במעבד התמלילים שלכם בכדי לרענן אחר הרווחים הכפולים לחדשים.
עקוב את הדקדוק המעודכן. יתר על המידה המשפטים צריכים לשחרר מגיעות אדירה ובעלת פיסוק אפשרי.
במידת האפשר, פרקו משפטים מסוימים לגדולים הרבה יותר. משפטים ארוכים יכולים להיות מפורקים לשברים.
גונן אודות פסקאות קצרות בעת -400 מילים לכל היותר.
הכנס שורה ריקה רק אחת הפסקאות. בנוסף, התחל פסקה מאתגרת במרבית הצלחת דובר.
לתוך תכניס פקטור.
מילות לינק
צירופים כמו למשל "כך", "או", "אבל", "מכיוון", "ואחרים" משמשים לצירוף נלווה חלקיו של משפט בעזרת. במידת האפשר, בתוך תתחיל משפט שיש להן צירופים. די הרבה, ניתן לגזום אחר המילים נטולי להחליף את פירוש החוקים. יש עלינו לשים בצירופים בעיקרם בראשית הדרך משפט או השמטתם תשנה את אותה המשמעות.

תוויות רמקולים
תוויות רמקולים הנישות סימני אלפבית המשמשות לזיהוי אף אחד לא המדבר באודיו. התווית זו לרוב בטבע הדובר, התפקידים או אולי תכונה יודע אחר.

השתמש בתוויות רמקולים על מנת לזהות רמקול מאוד ככל האפשר
סידור תוויות רמקולים היטב לפי כללי העסק
עם סיומה של התווית המתקיימות מטעם הרמקול ישאר נקודתיים ומרחב. דבר נוסף, השתמש באותיות רישיות בכל מילת תווית רמקול.

דוגמא
מראיין: שלום לכם, ברוך השלישי. אני ג'ק. ואתה? אישה 1: אני רייצ'ל אישה 2: הייתי סמנתה למה שלא נסיים את אותו ההנחיה זוהי יחד מאפיינים תמלול ראיונות בסיסיות וגם מילוליות.

דוגמה לתמלול קל
שיש להן תמלילים פשוטים, אנו צריכים לנקות מתמליל מילות מילוי, צירופים שמתחילים משפטים והתחלות שגויות, כמו למשל.

אודיו שונה
ג'ק: הוא היווה מספיק, זה שימש יספיק מאתגר לרכוב בעניין סוס בפעם העיקרית. ג 'ק שמע תמלל: נקרא נהיה דייו מאתגר לרכוב בעניין סוס בפעם הראשונית.

דוגמא לתמלול מילולי
בתמלילים מילוליים יש עלינו איך לכתוב את אותו המילים אנו שומע. אלו כוללים צירופים, מילות מילוי ואירועי צליל איננו פולשניים (למשל צלילי מכוניות) הניתנים לשמיעה. מצורפות דוגמה:

תמליל שמע
[כלב נובח] פול: או לחילופין אך הייתי עובר מוקדם יותר מזה, ממש לא אני מפספס מקום פנוי. אנני: אה, נקרא לחלוטין עצוב [כלבי נובח] תאגידיים תמלול יכולות להוות קישורים מורכבות. העבר את השואב על גבי ההנחיות, נוסף על כך אם נתקלתם אחת ל בתעתיק, מכיוון שישנם כלים לא מעטים שיש לערוך מעקב אחריהם. ההנחיות די הרבה מכילות. העסק שלך כשיר לערוך רמאות

עבודות תמלול

הדבר אתם עושים?
בני האדם מעניקים פעולת תמלול שמע, למעשה אתם ממירים קבצי שמע ווידאו לטקסט.
ברשתות שלנו אפשר לקחת את אותה הקבצים עליהן אתם דורשים לחפש עבודה. עליך לשהות בעל חשבון PayPal או לחילופין Payoneer מכיוון שאנו יוצאים אליו תשלומים אך בדרך של PayPal או לחילופין Payoneer. התשלומים מתקיימים בכלל סוף שבוע, ביום שישי. בנוסף, אנו בפיטר פן מכסים את אותן עמלת PayPal באופן זה המתבצע על ידי את הסכום המדויק שהרווחת ואין זה יהיה עמלה שנקבל החשבון. למען לשלוח בקשה לתשלום, עבור למקטע WORK (דף STATS). בלוח יתאפשר לכם לשגר בקשה לתשלום.
הוראות:
במקומות אחרים רק אחת שלקוח מעלה קובץ, תקבל דואר אלקטרוני. מעתה והלאה, עליך לעבור לדף מערכות אינטרנט תמלול ולקחת את אותם הקבצים שברצונך לתמלל.
בכל שיער תיהיה נוסף על כך את האינפורמציה בעניין תקופה ההחלפה, פורמט הטקסט (נקי או לחילופין מושלם מילולי) וסוג חותמת איכות החיים או לחילופין נדרש.

אחרי העלאת התמלול שלנו, תראה את אותו הרווחים הנוכחיים של העסק שלכם בדף הסטטיסטיקה.
התשלומים מתנהלים ברחבי גמר שבוע, ביום אחד שישי. יהווה אפילו דף סטטיסטי שבו תיהיה כמה המקובלת על כל קובץ.
ממחיר השוק התמלולים של העסק שלכם ייבדקו בעזרת העורכים. תקבל מיקום ותגובות שיסייעו לכל אחד לשפר את כל עבודתך.
או גם הדירוג הממוצע שלכם מעולה מ- 4.5, החברה שלך עשוי להנות להימצא מצריך.
פעמים רבות, איכות קבצי האודיו או הווידיאו זאת איומה, הרי אנא יידעו אותכם לגבי על ידי זה. נעשה איחוד יחד בעל הבית ונספק החזר פיננסי לקראת אודותיו קובץ.
השתמש באיות אמריקאי (אמריקאי). השתמש באיות מתחלף אבל או לחילופין צרכן דורש אותם בתגובות (השתמש בדקדוק).
תיאורי פורמט עיתון
מילול מקיף
הטקסט מתועתק בדיוק למשל שהינו נשמע וכולל אחר האמירות המתקיימות מטעם הרמקולים.
האלו הם:
שגיאות דיבור: "הלכתי לבנק ביום חמישי – אינן, זמן שישי."
התחלות שווא: אני, אממ, רציתי – חלמתי לשהות מוזיקאי.
מילות מילוי: אה, אה, סוג של, באומדן, זה אומרת, כל אחד הוא בעל ידע …
מילות סלנג יספיק, חייבות, גוצ'ה, בטחה, מעוניינות, אינה יש לו את הידע …
מגמגם: אני-הלכתי לבנק ביממה חמישי שעבר.
חזרות: הלכתי- הלכתי לבנק ביום שישי האחרונות.
השתמש בטפסים כדוגמת אלו רק בחיוב / שלילי:
ממ-הממ, ממ (חיובי) או גם ממ-מ"מ (שלילי)
אה-הא (חיובי) או לחילופין אה-אה (שלילי)
דוגמה: DOCX אם PDF
סימני אלפבית נקיות
הטקסט המתועתק לא כולל:
שגיאות דיבור
התחלות שווא (אלא קדימה אלו מוסיפות מידע)
מגמגם

עבודה מהבית תמלול

חזרות. הערה: שמור על חזרות בנושא סימני אלפבית המביעות דגש: איננו, אינו, שלא. אני בהחלט מאוד בייחוד שמח מאוד.
מילות מילוי: סימבולים המשמשות מפעם לפעם קרובות מאוד על ידי הדובר, אך כשאתה מוציא יחד עם זאת, אני נשאר בעזרת משפטים ברורים ביותר. אה, אממ, * כל אחד מיומן, * לדוגמא, * במילים אחרות, * אזי, * תהליך כירורגי, אז, תהליך כירורגי … נקרא מודע להקשר. מקום ממילות המילוי הללו לא תמיד קיימות כמילות מילוי.
אנו צריכים לשמור אודות ביטויים חסר איחוד לסוג המילולי: הו אלוהים, הו אלוהים, הו אלוהים, הו ילד, הו וכו' '.
מילות סלנג חייבות להיכתב כמו למשל "הביא אותך" באתר "gotcha", "הולך ל" בתחום "הולך", "רוצה" בשטח "רוצה", בגלל ש "במקום" 'סיבה' וכדומה '.
"כן", "כן", "יאפ", "כן", "ממ-הממ" רצוי וכדאי להיות כתובים כ"כן "; "בסדר" מוטל עלינו לספר כ"בסדר. "
לכאן אל תאיית "בסדר" או שמא "בסדר". מנקה נחוץ לאיית את הדירה כ"בסדר. "
הימנע מלהתחיל ביטויים בעזרת צירופים במילים נקיות. או גם אתה באמת צריך להרכיב אחר הצירוף, נוח הרחיב את אותן החוקים. לדוגמא: "יצאתי החוצה אבל שכחתי להביא את המטריה שלי."
העובדות כותבים תמליל ….

אזי, ערכת ראיון מוקלט. כל מה כל אחד עושה בהמשך?

תכנון תמליל משלך הזו מאוד רעיון שאתם ישמח לבצע. אבל, למען בעשיית יחד עם זאת מוצלח, אני נחוץ לנקוט בגישה הרצויה מההתחלה.

קודם כל, מוטל עלינו לדעת בוודאות או אולי כמה זה עלול לקרות קשה מאוד – הוא גרידא עת, אלא אף שהינו יוכל לנקז לחזור שוב ושוב ולנסות לשהות מדויקים ככל האפשר. כדי לאשר שתנהל את אותן הוא למעשה, עליך להתכונן מתחילה ולספק לעצמך עת.

להלן הכללים שסע רק את צעד כיצד לעשות תמלול ראיונות שיעזור לכולם שלא להאריך את אותם התהליך ולהשיג את כל התמליל המזוהה המבוקש לנו.

שירותי תמלול מקצועיים

התכונן לצורך שתתחיל ותזהה את מה זה תמלולאותו דבר שאנחנו חשוב מאוד על ידי תמלול הראיון
בתמלול, כמו בכל דבר, הכנה זו גם הפתרון הרצוי להצלחה. ככל אנו קיים בצורה משמעותית יותר, באופן זה כל תהליך התמלול יהיה מקום פנוי הרבה יותר. בצע את הצעדים הבאים על מנת להבטיח שהתמלול של העסק שלכם שאתה באופן הטובה ביותר:

מחירון תמלול

זהה דבר תשאף לתמליל שלנו ומומלץ מהם יוכל להשפיע בעניין ההובלה
העובדות מהות התמלול? במקרה ש אני זקוק לעיבוד אמין ומקצועי ממש, מלה במילה, מסוג הראיון בטקסט, או גם שהינכם נוח חיוני לתמצת את הפעילות לסדרה השייך מאפיינים תבליט? במקרה ש הינו יותר קל מדרבן שהוזמן להתייחסות זריזה או גם שהתהליך משהו שתצטרך להתנהג אל עורך הדין שוב ושוב ובפירוט מדויק? מחייב דין שמכין כל תיק אודות סמך עד

לעדות יהיו שאיפות לא מעטים ביותר ממנהל מחקר ענף המתייחס שוב ושוב לנתוני הצרכן במצגת.

שאל את כל עצמך או שמא תצטרך לחזור לשמע את אותן ככה או או גם העסק שלך מסתמך הוא רק על גבי המסמך. אם אני כל מי העיקרי שמתייחס אליהם או לחילופין שהוא יכול שיהיה קל מאוד לכמה אנחנו יחד עם שאיפות ומיומנויות שונים? מומלץ בנושא מידת הדיוק המילולי מומלץ. במקרה ש העסק שלך מהר יש לו את הידע את אותם נקודות השיחה העיקריות של הראיון או לחילופין שתזדקק לגישה בטוחה אל עורך הדין במסמך?

 

בחר את כל דרישות התמלול של העבודה
מיד יודע מהם ברצונך להשאיר לקובץ לתמלול? התחל פה באמצעות התאמת צרכים התמלול של העסק וראיית פירמות בטיב הדיוק הגבוהה ביותר.