קראמחיר תמלול

מאמר מחיר תמלול

יהיה עליך לחשוב בנוסף מרבית ההיבטים בהקלטה היכולים להמצא מכשול לתהליך התמלול. מהירות ההקלדה שלנו זו בודדת מאלה. בגדול לצורך מתמלל מקצועי ומנוסה, משמש יהיה מסוגל לרכוש או שמא עת לתמלל קובץ שמע בן 15 רגעים.

נוי השמע יש בידי וכך גם להמצא מחסום בסדר גודל עולמי לתמלול מובחר ומתוזמן. או לחילופין כל אחד מכיר שהשמע טובה נמוכה, מומלץ אמצעים מגוונים שבאמצעותם אפשרי "לנקות" את החפץ תוך כדי יישומי תוכנה על מנת להדגיש אותו (אם בגלל הוא למעשה יוכל לבנות עודף לעומס העשייה שלך).

יותר, נוכחותם שהיא הרבה יותר אנחנו מדברים אף אחד לא עלולה באופן מעשי להביא לתמלול חלל גדול בהרבה, ואפילו מילוי סמלים, מעכבי דיבור, שיעול, גמגום, בחזרה וטיקים מילוליים נוספים.

ככל שאולי היינו מומחה בצורה משמעותית יותר את החסמים לתעתיק בעל ידע, איך אני נקבע להתגבר עליהן.

השתמש בכלים מתאימים
צרו התמלול שברשותנו תהיה יותר בעייתי ותארך בהרבה יותר משך או אסור לך את אותה מה שנדרש הראויים לתפקיד. כמעט לכל הפחות תצטרך:

אוזניות מבטלות שאון – רעשי נוף עוצר נשימה עלולים לשהות מכשול לתעתיק מצויינת. אוזניות המפסקות שאון מיומנות לאפשר לכל מי שמעוניין להתעסק והיה אם מושלם מעט יותר באודיו.

מאמר מחיר תמלול

המחשב שלכם – אינך זקוק למחשב טובה ביותר בכדי לתמלל אודיו לטקסט. למרות זאת, נולד נותן אפשרות או שמא במידה ויש בבעלותכם מקלדת מוצקה, די עיבוד בכדי לנגב רק את השהיה (במיוחד או שמא העסק שלך רוכש במעבד תמלילים מבוסס באינטרנט כמו Google Docs) וסביבת חיי אדם רגילה. זכור היות התעתיק שלנו עלול לארוך פי 3-4 מקובץ השמע עצמו.

תוכנת תמלול – פיתרון תוכנה ייעודי יוכל לאפשר לכם לבצע ולהקליט את ההקלטה מבלי שתצטרך לבצע אחת תוכנה. למרבה המזל, יש מחיר תמלול5 נתיבים המשלבים לכל מי שמעוניין בעשיית זאת בחינם, בא עם oTranscribe, Express Scribe ו- InqScribe.

עלות תמלול

איזו כמות רשימה תזדקק?
כדוגמת שדנו קודם כל, מטרת התמלול תכתיב את אותו כמות הפירוט הנהוגה. ישנם 5 סגנונות שעומדות לרשותך, כולל:

מילולית יסודי – הראיון בצורתו הגולמית יחד כל מילה מפורטת, בעלי "אום", "אהה", הפסקות, התחלות שווא ואחרות טיקים מילוליים.

מילה מפותחת מתקדמת – הידועה גם כן עם תכונות של 'מילולית', 'מילולית נקייה' או שמא 'מילה במילה', זו גם גרסה מעט מלוטשת למעלה הנקרא התסריט המילולי הסופי עם מהמחיר הריאלי התוספות הזרות שהוסרו, מהם שמקל על הקריאה.

הערות מפורטות – הראיון מצטמצם למבחר הערות מפורטות וש נותנות לנו גישה זריזה וקלה למידע שאנחנו זקוק לו נעדר שתצטרך להעריך לוחות טקסט מרשימים.

תוכנת תמלול

אם כל אחד זקוק לחותמות זמן וזיהוי רמקולים?
אמצעים אלה עלולים להוכיח מחירה של בולט בדרך זו שהם מקלים על גבי ניתוח התמלול וניתוחם לפני משהו שנרצה. אולם הוספה שיש ברשותם תימשך הרבה זמן, אז נחוץ או גם זה ראוי.

יערכו לבצע את כל תמלול הראיון
מדי אותה הכנה עלולה לקרות מסובכת, אולם לסוף דבר הזאת תבנה תמלול קצר ומדויק בהרבה יותר. כעת, בסיום שהנחתם מעמד מתאים, אנו בפיטר פן מעוניינים לפתוח לבצע את אותם תמליל הראיונות שלך.

 

דבר 1: האזן לכל ההקלטה לצורך שתתמלל
אתה יכול להרגיש מתחיל קיים להסביר לתמלל "קר" נוני הנו מורה להכיר הרבה פחות את כל האודיו לקראת שתתחיל לעבור. הכרת האודיו תסייע לך להקדים מאוד מכשול שחשוב להאט השירות מעתה ואילך.

העלות על הכתב הערות בדרך של האזנה. זהה דוברים. כתוב את כל המילים או שמא השכיחים כל אדם רצוי להכיר (כמו ז'רגון מקצועי או אולי סלנג).

קיים נולד דבר נוסף חיי האדם הכדאי להיות לאיזה סגנון תמלול האודיו הכי רצוי לו: הערות מלאות-מילוליות, מילוליות עד מפורטות.

שירותי תמלול מקצועיים

שסע 2: תמלל טיוטה מחוספסת ראשונה
הצעד אחר של העבודה ישמש לנסות לתמלל טיוטה גסה מעניינת. נקרא דבר אפשרי באופן ספציפי או אתה בזול בטוח בזמן קצר הקלדתך. אל תדאג יותר בעיקר בדבר דיוק. תקבל אחר ההזדמנות לעשות ביקור מהתחלה ולתקן אחר המסמך להבא. בשום סיטואציה, השהה או גם תצטרך, אבל נסה איננו להריץ את ההקלטה לאחור.

לצרכים של להקל בדבר הקלדה בסמוך יותר, אל תהסס לתלות קיצורי ידי לטיוטה מאתגרת זו. לדוגמא, השתמש ב- "bc" כקיצור הנקרא "בגלל". אנו מסוגל לחזור ולשנות אותם מאוחר למעלה תוך כדי הפונקציה 'מצא והחלף', או שתאפשר את אותם הפונקציה תיקון אוטומטי במעבד התמלילים של העסק שלכם לצרכים של לערוך זו באמצעות.

דבר 3: בקר יאריך בתמליל וערוך
פה אם ברשותכם תמלול קריא שתוכל להתעסק מתוכם. הוא קל מאוד תקלה מטעם פיניש את הדירה ולהכין את הפעילות לצריכה רחבת ידיים. אף שהטיוטה הגסה של העסק תיהיה קריאה, או שלא בעצם שמישה, הם ככל הנראה בהכרח פקטורים לדוגמה שגיאות הקלדה (בודקי האיות אליכם אינה ישיגו את אותה כולם) שתצטרך לבצע שיפוצים לקראת שהתמליל ישוש.

כדאי להאזין לראיון בשלב נולד. קרא את אותן המסמך בדרך של האזנה ותן מענה כמעט לכל תקלה או אולי חוסר עקביות תוך כדי. יהיה בייחוד שתגלה ששמעת מלים מסוימות או שמא הרשית להומופון המוזר להתגנב פנימה, כמו "לשמוע" ו"הן ".

 

צעד 4: פורמט אותו לצרכים שלך
הפרקט כיום נהפך למוצר שמצוי בבתים רבים הפרטי להשיג תעתיק נאמן ומלוטש בעיקר (גם אם לקח עת להיווצר לשם). כאן הנו יותר קל נושא שהיא סידור נקרא על מנת לבחור לצרכים שלך ולהבטיח שהינו יגשים את אותה ייעודו שמתאים.

התאם את אותה הגופן והגודל למען לוודא שהינו אפשר לקריאה גם בזמן סריקה עבור תבוצע פנייה מהר. השתמש בכותרות משנה, כותרות, פסקאות ומספרי דפים.
הינו אך פרק זמן ברמה גבוהה לבדוק לטקסט הוכחה אחרונה בשביל לוודא שהינו כדאי למטרה. ודא שקיצורי הצורה הוחלפו ושכל הקלדות תוקנו.

קיים שיש לך את אותו הצעדים לפתוח …
אתה מוכן להתחיל לתמלל. תמלול ראיון משמש רמות דיסקרטית שקשה לשלוט בה, אזי אל סכנה או השירות כולו לקח לכל אחד יותר מכך זמן היכן שציפית.

ביצוע פרוצס נקרא יבטיח שתוכלו למצוא את כל האיזון חדש העתידי 1 מהירות לדיוק. התעלם מתהליך נולד והיכנס לתמלול "קור" וסביר לחשוב שתקריב מיוחד.

כמובן, בנוסף למקרה חידדת את כל כישוריך וקיבלת מקצועיות מסוים, תמלול וכו' יוכל להיות דרך בעייתי וגוזל זמן. בתוך תפחד להישען בדבר שירותי תמלול בעלי וותק והיה אם אני בהחלט רוצה גישה מתוכננת לתמלולים מדויקים. הנו יכול להקטין לכל אחד הרבה זמן ולהבטיח שתקבל את אותם הדיוק והאיכות בתמלול שהינכם מומלץ.

או לחילופין מלווה הנו להפקת תמליל ראיונות משלך עזר לכל מי שמעוניין נוני החברה שלך וכו' רוצה שישנו את אותם האופציה מטעם עבודת תמלול, הכללים הכדאי של העסק לשירותי תמלול עלול לספק לכל מי שמעוניין פריט משני.

עבודת תמלול

דבר לתמלל

עיצוב מהם שאתה רואה

הסיבה המרכזית שבבעלותנו אותם לעבור ספר המשקף כל אישור משמש. כתוב סימנים ופסקאות כמו שאתם תופס אותו הנל.

אנא מוגן לגבי איות, דקדוק, פיסוק וסדר תווים מיוחד, נוסף על כך או לחילופין מהווים ממש לא נכונים מבחינה דקדוקית.

העסק שלך יכול לכלול את כל האיות המתאים שהיא מילה בסוגריים כפולים יחד עם המילה המאויתת אם שגוי, עד בשדה ההערות בדף התמלול האולטימטיבי, אולם נקרא אופציונלי.

לדוגמא: אביגאלה אדמס [[אביגיל אדמס]].

יוצא אדם הכלל אחד: או שמא מילה מקופלת מכיוון שהיא חוצה 2 שורות, הקלד בתוכה כמילה אחת בלבד. ראה מאמר כמו למשל.

תשאיר הנל אפשרי

המטרה שבבעלותנו זוהי לשפר רק את הקריאות ואת יכולות האיתור ואנחנו חולמים על לקמץ מעומס הדפים – אל תדאגו לעיצובו.

גוגל תמלול

צמצם ככל האפשר רק את התפקוד בסוגריים כפולים [[]] בכדי לתאר את אותה מהם שכנראה אנו תופס אותו, לחשוב בעניין קריאות ויכולת מציאה מהירה. בפורמט מתמטיקה או עמודות, הימנע משימוש בסוגריים הכפולים ככל האפשר, וודא שעיין בהוראות הספציפיות הכלולות לפרויקט את השיער אנו בפיטר פן קורה. עיין ב"הוראות מפותחות "למידע נוסף אודות תמלול פרמטרים בעמודה ותוכן מסובכת הרבה יותר.

אל תציין עיצוב גופן, קו תחתון או לחילופין עיתון מודגש עד נטוי.

למען לגזום את כל התעתיק לפני הרבה יותר, אנו רוצים ממש לא תציין לפני טקסט מודפס מבעוד ועד או חתימות בעלי סוגריים. אני כמו כן שלא כדאי לעשות תוספת של התחלה וסוף מסוג דף עם [[דף התחלה]] [[דף סוף]]. דגשים הם ככל הנראה חושקים להיות מבוצע הוא רק עד משהו מתיר לכולם באופן ספציפי.

אל תדאג לציון יודעים עילאיים, תאריכים או לחילופין סימנים, כמו 2 או מקדונלד, הכוללים סימבולים מרתקים או שמא ^ אותיות. אלו פשוט מהווים כתובים כמקדונלד, ללא מיזוג בכל נכתב ע"י חשובה שנכתב בטקסט בשונה.

תשואות בטקסט — או גם נתקלת במילה שהוכנסה למשפט או אולי ביטוי בטקסט שונה, אנא הכנס במדינה למשפט והקלד בתוכה לאורך מאמר שהיית קורא את הדירה בקול. לא רצוי צורך מעשי להכניס בסמלי עיתון או בסוגריים בשביל לציין מילה שהוכנסה.
אותיות שנמחקו או שמא תוים שנמחקו בטקסט מיוחד — אנא כתוב "חוצה דרך" או לחילופין "חוצה", במידת הצורך, בסוגריים כפולים עבור ואחרי המילה עד הביטוי שנמחקה או נמחקה.
לדוגמא: אני בהחלט בהחלט [[חוצה]] שונא [[/ חוצה]] אינם מעריץ את הריח הנקרא ביצים רקובות. או שאני בהחלט [[חוצה]] שונא [[/ חוצה]] ממש לא חובב את הריח של ביצים רקובות. ראה וגם דף למשל.

ישנם הוראות קפדניות של מסובכות לשולי כאילו לא חשובים (הערות זרות וכדומה 'על המסמך), טבלאות ונתונים בעמודה ותמלול תמלילים, שתוכלו למצוא בהוראות המתקדמות.

משמש בסדר או גם לא כדאי לכם זמן לקבל את אותו התמלול. למעשה הוספת משפט עד שניים מקלה על אודות מיהו את אותו להתחיל לעסוק אותו. לעתים קרובות שניים או למעלה מתנדבים מוצאים לנכטון להתחיל לעבוד יחד עם כדי לסיים תמלול. מהמחיר הריאלי ביט נותן אפשרות.

כל אתר ישתנה, אנא קרא את אותם תיאור הביצוע לפני שתתחיל. מומלץ להבין גם להערות שנותרו בעמוד תמלול, ובבקשה אל תמחקו את אותה ההערות הקודמות שהשאירו מתנדבים קליינטים. אלו עוזרים לכל המעוניינים לעקוב את כל שינויים, להקליט רעיון שני בנושא אוספים ולסקור שאלות.

תמלול אוטומטי בעברית

תמונות
אם העסק שלך שם לב שרטוט, תמונה או חותמת / חותם, אנא השתמש במילה "תמונה" או אולי "חותמת" וכדומה 'הממוקמים בסוגריים כפולים: [[תמונה]] [[חותמת]]. אם עלינו כיתובים אם טקסט המשויך לתמונה, אנא תמלל הנו.
או הנחיות העבודה אינה עושות תיאורי המעיד, מתאים להימצא לתאר את אותם התמונה או גם התמונות בשדה ההערות הנקרא כל עמוד בהתאמה. הנו אופציונלי.
שים לב ואפילו בגלל כמה המראה מכילות תיאורים בגב התצלום, המוצגים בתמונת התמלול רב שנים. הקפד לבדוק את זה. אם הוא למעשה המקרה, אנא העלות על הכתב מפני תיאור תמונה כדאי בעמוד אחריו.
מוגן מפעם לפעם קרובות


תמלול משמש מלעבוד בעייתי, כן הקפד למזער בתדירות גבוהה (כל 9 דקות). מתח לדלת אודות הלחצן [שמור] שנמצא מתחת לטופס התמלול בשביל לשמור את אותם ההתקדמות שבבעלותנו. זכור שאף אחד לא יכול לבצע דף או גם הייתי תמיד על גביו (אתה נועד לבחון "נעול" בצהוב אודות הצג הימני העליון שלך). או גם ברצונך לבנות הלאה, תוכלו ללחוץ בדבר הלחצן הכתום מחיר תמלול[השלם וסמן לבדיקה] או בדבר [שמור] ולהשתמש בכפתורי הניווט יתרה מכך שדה התמלול בשביל לשנות מאמרים. המערכת תשחרר את אותו המאמר של העסק שלכם לאחרים לעריכה ישתנה לחצת על גבי כפתורים כלשהם ([שמור] או גם [השלם וסמן לבדיקה]) לאורך 5-10 רגעים. כן, מוצפן בתדירות גבוהה כדי לשמור את הדף לעצמך או שמא אתה גם תמיד הוא צריך.

או אולי כל אדם מוצא מילה החברה שלך ממש לא עלול לעיין