אפליקצית תמלול – קרא כאן

אפליקצית תמלול – קרא כאן

 

אפליקצית תמלול

טכנולוגיית התמלול חוותה התפתחות משמעותית בשנים האחרונות, וכיום ניתן למצוא מגוון רחב של אפליקציות תמלול המציעות שירותי תמלול שונים. מי שמחפש אפליקצית תמלול ימצא את עצמו עומד משתהה מול מגוון אופציות: החל מאפליקציות המסוגלות לתמלל מגוון שפות שונות ובמקביל, אפליקציות שעובדות בכיוון ההפוך – מקלידים מילים והאפליקציה מקריאה ותמלול שיחות בזמן אמת.

כמו-כן, יש אפליקציות המציעות שירותי תרגום בשפות רבות במקביל לשירותי התמלול, וכן מאפשרות לתרגם סימולטנית קובץ טקסט למספר שפות במקביל – כאשר מדובר בשיחה רבת משתתפים.

אחת החברות המובילות בתחום שייכת לגוגל. כידוע, גוגל מובילה כבר מספר שנים בתחום טכנולוגיית הקלט המשובחת שלה – טכנולוגיה שבין השאר התפתחה בזכות הפקודות הקוליות של העוזרת של גוגל.

שימושים לאפליקצית תמלול

אפליקציות תמלול קיימות עבור מגוון שימושים. כבדי שמיעה, לדוגמא, יכולים ליהנות משירותי התמלול עבור צרכיהם – הבנת הרצאות וסרטונים שונים. כמו-כן, אפליקציות תמלול בזמן אמת משמשות לתיעוד פגישות וישיבות מקצועיות – אידיאלי ביותר עבור חברות ציבוריות המקיימות ישיבות דירקטוריון. שימוש נוסף הוא הכתבה: סטודנטים המעוניינים לתמלל הרצאה או אנשים שכישרון הכתיבה שלהם לא מספק אותם והם מעדיפים לדבר ולתמלל את מילותיהם אל הכתב.

 

אם אתם זקוקים לאפליקצית תמלול בזמן אמת, טובה ומקצועית, נסו את Live Transcribe מבית גוגל. כמו כן, אם אתם מעוניינים בשירותי תמלול מקצועיים, אמינים ובמחירים אטרקטיביים – השאירו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם.

'מילולית נקייה' או שמא

מחיר תמלול

מה הוא תמלול?
תמלול הינו העברה של קבצי אודיו לטקסט כתוב.
מי שעוסק בעבודה זו של תמלול קבצי אודיו, נקרא מתמלל.
כאשר מעוניינים בתמלול איכותי, רצוי להגיע למתמלל מקצועי במלאכה זו כיוון שהתמלול תובע רמת ביצוע רבה ודיוק רב.
עליו לדעת ולהבחין בין גווני קולות, אקצנטים וזיהוי מקצועי של אותם הדוברים , סוגי הדגשה ועוד.

כיום אפשר למצוא דוגמאות של תמלול כמו:

תמלול של הרצאות
תמלול שיחות
תמלול ראיונות
תמלול משפטי
תמלול הקלטות
תמלול של פגישות

בהמשך המאמר נפרט לכם על גווני התמלול השונים

תמלול הרצאות – שומעים הרצאה המוקלטת ע"ג קובץ אודיו וצריכים להמיר אותה לטקסט
תמלול משפטי – הינו תמלול שמייצג שיחה והוא מיוצג כראיה בפני בית המשפט.
תמלול ראיונות – המרת ראיונות מקבצי שמע לכתב, יש מקרים שבהם ההקלטות אינן מבוצעות בתנאים נוחים, יש הפרעות ברקע שמפריעים לשמיעה ומשום כך, תמלול של ראיונות נותן אפשרות לקבל את אותו ראיון בכתב.
תמלול של שיחות – ברוב המקרים נערכו בשביל צורך משפטי, קיימים גם כן שיחות טלפון מוקלטות ומסיבה זו יש להעביר את אותן השיחות לטקסט כתוב לטקסט לצורך חשיפתם מול השופט.
תמלול הקלטות – המרת הקלטות מקבצי שמע לטקסט.

אפליקציית תמלול קרא כאן
אפליקציית תמלול קרא כאן

תמלול מוצלח ואיכותי

על מנת שהתמלול יהיה מושלם, חשוב שלמתמלל יהיה את כל יכולות שמתאימים לכך כגון:

יכולת שמיעה חדה, ידיעה טובה של אותה השפה המדוברת, הוא גם צריך להיות בקיא בעולם התוכן שאותו הוא מתמלל, אם למשל מדובר בתוכן משפטי, צריך שיהיה לו את ההיכרות באותם מונחים מהתחום של החוק והמשפט.

כמו כן קיים צורך אורך רוח וסבלנות מקסימאלית מכיוון שפעמים רבות צריך להקשיב לקטע מספר פעמים בשביל לפענח את הנאמר בגלל שאם לא, עלול להימצא חוסר בטקסט.

איך צריך לבחור מתמלל מקצועי ומנוסה?
כאשר פונים למתמלל, מומלץ לברר אצלו את רשימת הנקודות הנ"ל:
אם יש לו את הידע בתמלול קבצי אודיו ואם הוא גם תמלל סוגים שונים של שיחות.

בענף התמלול יש כמה וכמה תוכנות לתמלול, תבררו באיזה תוכנה הוא נעזר, כאשר הוא לא יודע לציין באיזה תוכנות הוא מתמלל, רוב הסיכויים שהוא אינו מתמלל מנוסה.

אם אותו מתמלל עשוי לתמלל קבצי אודיו שיש בהם איכות שמיעה ירודה, למתמללים מנוסים ישנן תוכנות לשיפור קבצים של שמע ואפילו הקלטות באיכות נמוכה הם מסוגלים לתמלל.

 

 

תמלל טיוטה מחוספסת ראשונה

 

קרא את כל המסמך בדרך של

העתידי 1 מהירות לדיוק

כתוב סמלים ופסקאות כמו