גוגל תמלול – מידע בשבילך

גוגל תמלול – מידע בשבילך

סמארטפונים מבוססי אנדרואיד ידועים ברגישות גבוהה ומתקדמת במיוחד של קלט מילים, במידה רבה בזכות הטכנולוגיה הייחודית ופורצת הדרך של גוגל. גוגל אף מחזיקה בכמה פטנטים בתחום ולאחרונה השיקה שירותי תמלול המסוגלים להסתנכרן יחד עם שירות התרגום – הגוגל טרנסלייט המפורסם.

גוגל תמלול מאפשרת תמלול חי, בזמן אמת ובכמה שפות במגוון מכשירים המריצים אנדרואיד – ובפרט בגוגל פיקסל, מכשיר הדגל של גוגל.

חנות האפליקציות של גוגל, Google Play, מציעה את אפליקציית "תמלול בזמן אמת והתראות על צלילים", או בקיצור "התראות על סאונד" – אפליקציה מבית גוגל הנחשבת למובילה בתחומה בשירותי תמלול ובזיהוי סאונד.

יכולת זיהוי הסאונד של גוגל נחשבת למובילה בעולם ומלבד זיהוי דיבור ומילים בשפות שונות ומבטאים שונים, היא מאפשרת זיהוי צלילים ושירים ברמה גבוהה מאוד.

יישומים חדשניים בתמלול של גוגל

אפליקציית התמלול של גוגל מציעה מגוון פיצ'רים שימושיים, ביניהם היכולת לחפש מילה מסוימת בתוך התמליל, אפשרות הקלדה במקביל לתמלול, הוספת מילים ייחודיות שרק אתם משתמשים בהן – מילות סלנג שמנוע החיפוש עלול לפספס, ועוד.

ניתן, כמובן, להפעיל את האפליקציה במקביל לשיחת טלפון ובכך האפליקציה תתמלל את מהלך השיחה בעודכם משוחחים.

 

גוגל תמלול נחשבת למתקדמת מאוד, עם זאת, קשה למצוא תחליף הולם לתמלול אנושי הנעשה על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון. חברתנו מתמחה בתמלול שיחות מוקלטות, הרצאות, ראיונות והקלטות שונות, לכל צורך ובכל זמן. אנו מזמינים אתכם לשלוח אלינו את ההקלטה שברצונכם לתמלל ואנו נחזור אליכם עם הצעת מחיר.

מה זה תמלול?
תמלול הוא למעשה העברת קבצי אודיו לקובץ טקסט.
אדם העוסק במלאכה זו של תמלול קבצי אודיו, נקרא מתמלל.
אם אתם מעוניינים בתמלול איכותי, מומלץ להגיע למתמלל בעל ידע במלאכה הזו מפני שתמלול קבצים תובע מיומנות רבה.
הוא צריך לדעת ולהבחין בין גווני קולות, סוגי מבטא וזיהוי מדויק של אותם דוברים , סוגים של אינטונציה וכדומה.

בימינו ישנן סוגים שונים של תמלול כמו:

תמלול הרצאות
תמלול שיחות
תמלול ראיונות
תמלול דיונים משפטיים
תמלול של הקלטות
תמלול של פגישות

בהמשך המאמר נפרט על אותם גווני התמלול הנ"ל

תמלול הרצאות – מקבלים הרצאה המוקלטת בקובץ אודיו והופכים אותה לטקסט
תמלול משפטי – הינו תמלול אשר מייצג שיחה מסוימת ואותו תמלול מיוצג כראיה מול שופט.
תמלול של ראיונות – ממירים ראיונות מוקלטים משמע לטקסט, יש פעמים בהם ההקלטות לא מבוצעות בתנאי שטח נוחים, קיימים רעשים רבים ברקע שהינם מפריעים לשמיעה ולכן, תמלול של ראיונות נותן את האפשרות לקבל את אותו הראיון על גבי כתב.
תמלול של שיחות – ברוב הפעמים נערכים עבור צורך משפטי, ישנם בנוסף שיחות טלפון מוקלטות ולכן החובה היא להעביר את אותן שיחות לטקסט כתוב לטקסט} {לצורך חשיפתם מול השופט.
תמלול של הקלטות – המרה של הקלטות מקבצי שמע לטקסט כתוב.

בגדול הוספת משפט עד שניים

גוגל תמלול  - מידע חשוב
גוגל תמלול – מידע חשוב

תמלול באיכות גבוהה

בשביל שהתמלול יצא מושלם, חשוב שלמתמלל יהיה את כישורים המתאימים לכך כמו:

האזנה חדה, ידיעה טובה של השפה, הוא גם כן צריך להיות מבין בתוכן שאותו הוא מתמלל, אם למשל מדובר בתוכן הקשור למשפט, צריך שיהיה לו היכרות עם אותם מונחים מתחום החוק והמשפט.

בנוסף קיים צורך בסבלנות מקסימלית כיוון שפעמים רבות יש צורך להקשיב לקטע כמה וכמה פעמים כדי לפרש את הנאמר כיוון שאם לא, עשוי להיות חוסר בטקסט הכתוב.

כיצד בוחרים מתמלל?
כאשר פונים למתמלל, צריך לברר אצלו את רשימת הנקודות הבאות:
אם יש לו את הנסיון בתמלול קבצי אודיו והאם הוא תמלל סוגים שונים של הקלטות.

בתחום התמלול ניתן למצוא מספר תוכנות לתמלול, תבררו עימו באיזה תוכנה הוא משתמש, אם הוא אינו יודע לומר לכם באיזה סוג של תוכנות הוא משתמש, יתכן שהוא לא מתמלל מנוסה.

האם הוא יהיה יכול לתמלל קבצים עם איכות שמע נמוכה, למתמללים מקצועיים ישנן תוכנות מיוחדות המשפרות קבצים של שמע וגם הקלטה עם איכות נמוכה הם יכולים לתמלל.

 

 

 

 

חברת תמלול דרושים

 

או החברה שלך מוצא מילה כל

 

4 הכללים של תמלול מילולי

הייתי צורח אודות אמי.

התחלות שווא הנן משפטים כניסה אך