הגשת תמלול הקלטה

הגשת תמלול
חברת תמלול קלטות שירותי תמלול

אנא מתח ביתי בנושא הלחצן הכתום "השלם וסמן לבדיקה" תמיד עם תום תמלול ההזמנות לאירועים נהדר. כל אחד יכולים להגיע לתמלל יותר קל מילה, משפט אם את אותם הדף, אך אם דף הנייר אינם מתועתק ממש, אנא הקשו על אודות SAVE בשביל שמתנדבים שונים יידעו שיש לפני פעולת תמלול.

בתוך תרחיב קיצורים, נוח הקלד את אותה הדבר שהינכם שם לב. באפשרותך לשים בפונקציית התיוג כדי להקליט את אותה הטקסט המורחב שהיא קיצור חיוני כמו למשל בטבע עצם את אותן איננו מופיע בטקסט.
עיצוב: מודגש, קו תחתון, נטוי, כניסות, היוצר בעל חשיבות עליונה וכולי '.
כל אדם חפצים איננו תנסה לקלוט עיצוב, כגון קו תחתון. מקום מתאים הספרייה שלא יוכל לבקש עיתון מודגש, נטוי, קו תחתון, ערך נטפח או שמא מוטה. באיזה אופן שגם כשאתה תופס אותו יכולות כדוגמת אלו תמלל את אותם המילים נעדר עיצוב. נא נוסף על כך אינן לשים את הדזיין בטקסט.

הוספות הגשת תמלול הקלטה

במידה ש ספר הוכנס החלפת שורה או אולי הוסיף יוצאת דופן מאוחר יותר, נוני עליכם להתקשר אותו כחלק ממשפט, הביא את הפעילות לטקסט מקורי והקלד את המקום לאורך סיכום במדינה היית קורא את השיער בקול ארוך. אל תשתמש בסמלים או גם בסוגריים לתינוק למען להוסיף שהטקסט הוכנס.
עיתון אינן קריא או שמא אינה ברור
עיתון שלא קריא נקרא הדבר אינם יתאפשר לכם להתקשר מכיוון שדף ניזוק, הטקסט מחוצה או לחילופין שאי אפשר להרגיש מהם היוצר המחבר. עד יש מילה או שמא מחרוזת סימבולים לא תוכלו למצוא, תמללו כצמד סוגריים מרובעים סביב סימן שאלו [?]. דוגמא:
"אהבתי [?] גלידת קפה"
או שמא העסק שלך יכול לקרוא ממחיר השוק תוים או שמא רהיטים ממילים לתמלל את אותו מהו שאנחנו יוכל ולהשתמש בסימני שהללו לפני שכתוב או המילים הנותרות. דוגמאות:
"אהבתי [גלידה הנקרא ?????] גלידת קפה"
או אינך מסוגל לעיין ב מילה או סמל הנו בסדר! יתכן שמתנדב את אותו עלול ויכול לעדכן את אותם התמלול של העבודה. אם מוטל עלינו ספר גדול אינך מסוגל לקרוא שקול לשמור את אותו התמלול שלנו ולחפש דף את אותם אתה תוכל לפענח בצורה משמעותית יותר.
מחיקות
או שמא אתה יכול למצוא ספר חוצה או שמא מחוק יוצא דופן, תמלל את כל המילים שנמחקו בסוגריים מרובעים. דוגמא:
"תמיד ניסיתי [וניל] גלידת קפה."
הֶעָרַת שׁוּלַיִם
Marginalia נולד ספר שנכתב במרחב סביב גוש הטקסט החשוב. לרוב הזאת הערה לטקסט הגופני החשוב אולם עלולה בנוסף שלא להימצא קשורה. הינו שונה מהכנסה, כי אי אפשר להשתמש את הפעילות ממש לטקסט המרכזי ועדיין סביר כשקוראים אותו בקול רב. מאפיינים כוללות הערות על גבי טיוטות וקטלוגים הנקרא בולים בנושא תיעודים. שים מי סוגריים מרובעים וכוכביות [* *] סביב ספר לא גדולים והזמין אודותיו לתוך התמלול בענף שבו הגיוני במיוחד (או בסוף התמלול או אולי הוא נמצא אינם קשור). דוגמא:

עובד ומשתמש שיחקתי גלידת קפה. בקיץ שביצעו לו הכנתי את אותה ביתית. [* בין השנים 2017, ברזיל הייתה הארץ המיוחדת לבניית קפה *]

ספר מודפס או גם מוקלד הגשת תמלול הקלטה

גישה להקלטות מקום החוקים
בכדי לצמצם מחירי החשמל, מגוונים עלולים לדרוש ולשמוע להקלטות שהיא ההליך שהם עושים ולדעת לבחור פלחים מסוימים לתמלול.

יישומים להקלטות גישה רוצים להתבצע תוך כדי עוסק הרישום הרלוונטי, יחד עם רשימה בוודאי העובדות המוסדות שלקוח רוצה לגשת להקלטות. גישה להקלטות תיבחן אודות מעמד כל אי נעימות לגופו.

בתי החוקים לא מספקים גישה חסר פיקוח להקלטות. או לחילופין יינתן כל אישור להקלטות גישה, ניתן יהווה לפנות להקלטות Auscript במקורות מקום החוקים לענייני משפחה.

למשל במתן תמלילים, תינתן גישה תמיד להקלטות הנקרא הליכים, ולא לפסקי דין, פסיקה או צו.

את המחירים לאספקת מתקנים של תמלול ו / אם האזנה
המחירים הכרוכות בכמויות גדולות המתקיימות מטעם תמלול עד דיבוב רשומות שמע לגישה בפיקוח ידע לשהות משמעותיות. כן רצוי לצדדים לדרוש אחר אומדני סכום לדרישותיהם לצורך ידע הזמנות לאירועים.

במקרים אלו או אחרים הוא למעשה כשיר לשהות נמוך יותר מכך לבצע רכישה של בלוק אחד של תהליך מלכתחילה, באתר לקנות 5 קטעים זעומים בהרבה או שמא ולשמוע להקלטות ואז לבצע הגעה של תמליל.

 

מקום מהחומרים בין השנים By the People מוקלדים או לחילופין מודפסים. יש עלינו וכו' לתמלל טקסט זה מכיוון שהוא עדיין לא קריא למכונה. עולם הבידור או הבילויים שונות, הספרייה אינן הצליחה לעשות תמלול אוטומטי שיטה טכנולוגיית זיהוי מילים אופטי (OCR). או שמא ברצונך לבלות לשים בתוכנת דיקטציה עד OCR, העסק שלך מוזמן לעבור בכל זאת, אולם אנא בדוק או גם אנו צריכים דיוק בפלט והכנס פריצות קו. קרא כיצד מתנדבים נעבר לכך השתמשו בטכנולוגיות אלה והצטרף לשיחה בלב ליבו של ההיסטוריה. אנא תמלל נייר מכתבים, וגם שמות, שטחים וכל המילים שנמצאות בנייר המכתבים.
זמן מסויים אינו לתמלל ספר מודפס
איזה סכום לוחות שנים ויומנים בהפקה המונית כוללים דפים יודעי דבר שהיא אלמנכים מודפסים מבעוד ועד או שמא ספר את אותן שאסור לתמלל כחלק מפרויקט הוא. הנו לא עיתון הליבה שאולי אנחנו מתעתדים להחכים. עם זאת, או לחילופין העסק שלך מבקש לתמלל יחד עם זאת, אל תהסס. לחלופין, או שמא דף אין להם ביקוש שאינו ספר תבנית מודפס מתחילה, תוכל ללחוץ על אודות "שום דבר לתמלול".

אביזרים נלווים
תעודות ספציפיים יכילו טבלאות דגשים. תמלל הנל אם וכאשר שישמור בנושא היחסים פעם אחת עמודות לשורות וישקף אחר המשמעות של המסמכים המקוריים. נסה להקל פחות או יותר על אודות בדיקת התמלול של העסק, אולם בתוך תנסה לקלוט את כל הפריסה המדויקת ששייך ל המתאימים. אני יוכל להשתמש ברווחים ובהחזרות קשות, אך לתוך תוסיף תווים חדשים כגון סמל הצינור או שמא קו נטוי למען להפריד את כל הפרטים.
רוב רובם של s או שמא "מצחיק" f
כתב יד והדפסה היסטוריים כלשהו משתמשים בצורת "הארוך", שנראה לדוגמא "f" באותיות פרטיות. תמלל אותם כ- "s" באותיות אישיות.
תצלומי


בתוך תתאר צילומים או פרמטרים חזותיים שאינם חרדיים בתיבת התמלול. עד ברצונך לתאר צורה, סימני של מים, חותמות עד מאוד תכונה אחר שאין היא טקסט, השתמש בפונקציית התיוג. הירשם לחשבון לתיוג!
שפות, סימנים ותרגום שעדיין לא אנגלית
או גם כל אחד מסוגל לתמלל את אותם השפה המקורית מסוג טופס, אנא עשה זאת! אתם מוצאים שפות כהנה וכהנה בכל מקום הקמפיינים שברשותנו. אנו רוצין לוודא שגם מכשירים הנ"ל מתועתקים במידה יסודי ומדויק.
אנא השתמש בתווים ראויים בזמן תמלול ספר שהוא לא אנגלי. אתה יהיה מסוגל לערוך את אותה הגדרות קלט השפה של העבודה בדפדפן שלכם, וייתכן שתצטרך לרשום במקלדת בשפה נוספת או גם בקיצורי דרך לצורך תוים שלא מומלץ באנגלית.
לקמפיין הרנסיה יצרנו מדריכים וגיליונות צ'אט שיאפשרו לך לתעתק ספרדית ולטינית. מצא את כל המשאבים האלה כאן!
נא אינה לתרגם עיתון שלא אנגלית במרחב התמלול. או שמא תרגמת גושפנקה מאת העם, נשמח שתשתף את הדבר בראשם ההיסטוריה!
תווים מיוחדים נעבר לכך
תמלל אותיות מיוחדים במידה ו הינם נועדו במסמך ראשוני. הנ"ל כוללים סימני אמפרסנד (&) וסמלי מטבע. תוכל להוסיף בדבר מטבע קולוניאלי בריטי פה.
מחקר
מדי פעם קרובות מסתקרנים אותנו "האם אפשר בעשיית מחקר?" — כמובן! או לחילופין כל אחד מסתובב בדבר מילה למשל בתוכו מטעם כל מי עד מקום, נולד מפעם לפעם קרובות מקצועי לבצע לא ממש מחקר. אנחנו מעניקים לשחרר לבקר במסמך שונה בתחום ספריית הקונגרס. עשה אותם בדרך של לחיצה על גבי הלחצן "צפה במקור ב- www.loc.gov", הממוקם אל מעבר ממשק התמלול. קישרנו גם כן משאבים מועילים ברחבי קישור קמפיין. תכנון אחר או שמא הקשר היסטורי אתם מוצאים דרך חיפושים כלליים מחשב, מפות, ספרים ואחרות.
חיסכון בעבודה בעיצומה


שמירת תמלול מאחסנת את כל מהו שנמצא בתיבת התמלול; משמש ממש לא שומר את אותן ההזמנות זה בטח למשתמש. תמלולים שמורים מתקדמים לסטטוס "בתהליך" וזמין לממש בכל זאת בדרך של גולש אחר בסיום שתעזוב את אותם גליון הנייר. הגנה והישארות בכתבה למשך מעט יותר משעתיים תיתן גם כן לשחרור הכתבה לעריכה דרך גולש את אותה.
פקודות מקשיות לגרש או שמא לסובב תמונות
אתה יכול לשים בפקודות מקלדת בכדי לסדר רק את נותן התמונה. לחץ אודות כפתור סימן השאלה מעל התמונה בשביל לבחון את אותה שילובי הקשות אם עיין במדריך נקרא. אם תלחץ לגבי הצופה ואז הקלד "f" או שמא "r" נולד עשוי להביא לתמונה להתהפך או להתהלך במידה שאינה צפוי. מתח ביתי לגבי הצופה והקלד מאריך את אותה האות למען לתפעל את אותה התמונה.

מדריך עיצוב תמלול כולל
נוי רבה

מצופה ממך להכין תמלול אמין ומקצועי במיוחד בו זמין למעוניין.
או גם אינך רוצה במה שאדם אמר, קח אחר הזמן לשחק שוב פעם בקטע זה בטח. חשוב לגבי ההקשר השייך הנאמר בכדי לסייע לכולם לנקוב אחת בלבד חמש סגנונות.
אנא חפש רק את השמות וראשי התיבות למען לבדוק שאנו נכונים. מצויות מידע רב סכום בחברה. איתור יותר קל בגוגל נדרש מידע רב מחיר.
נצל פריטים לבדיקת איות ודקדוק.
בכלל, לתוך תניח פסיק בסיומה של המילים הבאות: ו, אבל, או שמא, אזי, זה, ומילים שמסתיימות בין השנים -ly. ישנו מסופקים מן הכלל לכלל הוא. דוגמה תיהיה ניצול של בפסיק כאשר נעשה ניצול בתואר -לי יחד עם תארים נוספים. דוגמה: פליקס נהיה ילד מוקדם יחיד. לחץ על מאמר הנו עד לקבלת מדריך מצוין לשימוש בפסיקים.
תוכל לדרוש אחר והנחיות חשובות לשימוש בפסיקים בדרך של לחיצה בעניין קישור משמש.
אינן זקוקו לקרות יותר מכך מ -11 שורות בפסקה. הוא למעשה נעשה את אותו התמליל לקריא בהרבה יותר.
הגן את כל עבודתך !!! לחיצה על כפתור השמירה מקרים במסגרת המלאכה צריכה לחסוך ממך לכלות את אותן עבודת השיפוצים שלנו.

תמלולים מילוליים

אנא ודא מכיוון ש כל התמלילים זה מילוליים ככל האפשר, מעבר "אום", "אהה", התחלות שווא וגמגום. או גם הנחיות הלקוח מציינות תמליל מילולי, שלך לתלות אחר המקרים מטעם אום, אהה, התחלות שווא וגמגום. הקפד למצוא את אותה הנחיות בעל הבית. הם ככל הנראה עשויים לפנות בבקשת סליחה נוסף על כך כל הזמן מטעם [שיעול] ו [צחוק].

זיהוי רמקולים

הפרד אחת בלבד זיהוי הרמקול לטקסט תמלול יחד נקודתיים (:) ואחריו רווח כספי.
נסה קורה לראות את הדובר. במידת האפשר, השתמש שנקרא הכללי של הדובר.
בתמלילי קבוצות מאורגנות פוקוס בוטחים בו רק את מנהיג קבוצת המיקוד כ"מנחה: "ומשתמשים רק ב"קול גברי:" וב"קול נשי: "כדי לדעת משתתפים. מומחיות למצוא מאוד דובר כחלק מ בו במסגרת קבוצת התמקדות ארוכה מבלבל מדי. השימוש המתמיד ב"קול גברי: "וב"קול נשי:" הוא למעשה חדש. אל תוסיף מדברים לזיהוי. השתמש אך טמפלייטים זיהוי הרמקולים הבאות, אלא יאללה לימד מיוחד לקנות זאת:

קול גברי: (השתמש באותיות ראשוניות רק בשתי המילים לצורך קבצי רמקולים ארוכים ורבים בלבד)
קול נשי: (השתמש באותיות ראשוניות רק בשתי המילים לצורך קבצי רמקולים ארוכים והמון צעירים ומבוגרים בלבד)
מראיין: (אתה מסוגל למנות זו עד אנו צריכים מעט יותר ממראיין אחד)
מרואיין: (אתה יהיה זכאי למנות יחד עם זאת או לחילופין אנו צריכים הרבה יותר ממשיב אחד)
מנחה: (לקבוצות מיקוד בלבד)
מדריך: (להכשרה, הרצאות, נתיבי שיעור וכיוצאבזה ')
ג'ון: (כשאתה יוכל לגלות את אותם השם שלו האישי שהיא הדובר.)
ג'ון סמית: (כאשר כל אחד יוכל לגלות אחר בטבע האינדיבדואלי ושם המשפחה מסוג הדובר).
ד"ר ג'ון סמית: (כשאתה יודע את אותן שם הדובר ושמו)

או התמליל הנו "ג'ון סמית", ויש אבל מראיין ומגיב, רוב הסיכויים שהמשיב הנו "ג'ון סמית". השתמש בשיקול דעתך אידיאלי, אבל המשך וקרא למשיב "ג'ון סמית", אם זה ניווכח מתאים. כאשר מדובר ראיון "המשיב" פועל בצוקה משמעותית יותר מ"קול גברי ". לחלוטין האודיו שלנו הינם ראיונות שהללו ותשובות ומשום כך מראיין ומשיב יהפוך למתכונת הרגילה.

התכווצויות

אנא הקפד להתיז בצירים הבאים במקצועיות בעת תמלול או לחילופין סקירה:

"שלך" (רכושני)
"אתה" (קיצור המתקיימות מטעם הוא למעשה שאתה)
"שלה" (רכושני)
"זה" (קיצור שהיא זה)
"שם" (כיווני)
"שלהם" (רכושני)
"הם" (קיצור המתקיימות מטעם שהם)

דוגמאות:

בבקשה
החברה שלך מיהו מוצדק
זרועך שבורה
השמלה שלכם מרהיבה

קר בשמש
זה הדירה שלי
המעיל אשר ממנו נקרא רכים
העלים והענפים שממנו שימשו בעלי גוון אדום
מצויים הדוור
אנו צריכים בו אתם
כספם נגנב
בית המגורים שאיתם אדום
צריכים להיות בבעיה
הם ועוד מקומות אינם נמצא

מכניקת שפה

מכניקת שפה משלבת השתמשות הולם בכתיב, דקדוק, פיסוק, אותיות רישיות וגורמים נוספים הנחשבים נחוצים לתמלולים איכותיים. לא מעטים מהכללים בהנחיות אלה מסוימים לתמלול המילה העכשווית.

נושא

תמלילים הם ככל הנראה במידה עובד. עם זאת, אפשרי להתיז במקומות אחרים אשר כתוב הראשיות למילה בין לציון צעקות.

איות והיוון

4 כולל תמלול מילולי
תעתיק מילולי זה אמנות להמיר מילה מדוברת לטקסט על ידי זה שהודעה נלכדת בהחלט במידה הדיבור.
נולד רוצה אוזן חדה ותשומת לב לפרטים נוספים. אין אפשרות לממש תמלילים מילוליים באמצעות האזנה והקלדה ללא המצאה. מומלץ לדעת כהוגן כמעט לכל צליל, צליל, מילה ולעשות שימוש מושכל בפיסוק בשביל אפשרות להשאיר את כל המידע הנכון.
4 בסיסי תמלול מילולי

תעתיק מילולי הנו אמנות להמיר מילה מדוברת לטקסט באיזה אופן שהודעה נלכדת בדיוק במידה הדיבור.
משמש מעוניין אוזן חדה ותשומת לב למידע נוסף. בלתי אפשרי לערוך תמלילים מילוליים על ידי האזנה והקלדה נעדר המצאה. חשוב מאוד לדאוג היטב על כל צליל, צליל, מילה ולעשות שימוש מושכל בפיסוק על מנת להשאיר את אותם האינפורמציה הריאלי.
לדוגמה:
נקבה: קיבלתם משמעותית סיוע מתוך … אה משירותי הקהילה- [התינוק שאנחנו לבכות].
מראיין: אה, החברה שלך מעוניין ליהנות מ הפסקה קצרה?
נקבה: אינן הנו בסדר, הייתי בעיקרם יכולה להסגיר בו [מדבר יחד התינוק, שנות ה -60]. אז אמרתי … אהמ … קיבלנו המון עזרה בשבועות המקוריים שלי מבית החולים.

1. תפוס כל מילה (אל תנסח מחדש)
למתמללים מגוונים אוהבים לנסח יאריך הצהרות בשביל אפשרות להשאיר את הקטע הכולל השייך הנאמר בתחום למצוא את המילים המדויקות. זהו למעשה תעתיק מילולי חכם (ראה מבחר תמלול מילולי שתוארו לעיל).
מילולית מתוחכמת מועדפת באופן ספציפי בתמלול עיסקי (פודקאסטים, פגישות, סרטוני יוטיוב וכו' ') בגלל ש התמלילים הקלים לקריאה ששייך ל מוכרת, אך זוהי אינם מוכרת ביותר שבין חוקרים ועיתונאים שצריכים להבין מאוד כל מה נאמר.
להלן 10 פיסות להמחשת ההבדל בין לפרטים נוספים הסגנונות:
משפט מנוסח: "צרחתי. צרחתי אודות אמי. והינה הייתה בריחוק מקום מטעם 30 מטרים אל מקום היציאה. היא לא הינה שומעת ההצעה כמו כן או הנוכחית נתפסה בשמש הישראלית. "
משפט מילולי: "ואני צורח. כל אחד הוא בעל ידע, הייתי צורח לגבי אמי. והיא נתפסה בטווח הנקרא 22 מטר אל החנות [הפסקה]. בקיצור … לא הייתה עלולה לקבל אותי. אף עד הזו נתפסה באזור שטוף שמש, זוהי כנראה אינם הינה שומעת אותך. "
לעומת שהמשמעות המועברת בהרבה מ המשפטים שווה, לפניכם שהרגש מגוון בהרבה יותר במשנה כתבה הבאה. הדבר תלוי למה התמליל יהיה, הוא למעשה עלול לקנות רוב ששייך ל פער.
אזי בתעתיק מילולי, ראוי לערוך כל מילה ומילה שנאמרת.
2. אל תעזבו במקום לא מוצל תקשורת לא מילולית
לתקשורת קיימות מתקינים פרט למילים – כמו למשל צחוק, הפסקות, צלילי סביבה וכדומה 'תעתיק מילולי לוכד את אותו כל אלה כדי להעניק דין וחשבון רגיל בדבר הנאמר.
לדוגמה, ראה איך צחוק נלכד בחילופי תוספים אלה:
K: הדבר אמא ​​שלך חושבת?
N: באופן מסוים. זוהי מסכימה איתי. כֵּן.
K: בהחלט ?! [צוחק] כל אחד בטוח ?!
[N צוחק]
כלים קליינטים לתמלול תקשורת אינה מילולית
שיחה חופפת
כאשר נוסף דוברים מבינים באותו הזמן, רשום את זה יחד עם /, כמו.
נ: בהחלט, אני גר / גר קיים
K: / אה יש לך?
N: עם 3 שנים.
כלומר 'לחיות כאן' ו'אוי יש לכם 'נאמרו בצמוד ונ' המשיך במשפטו בלי לחסוך.

השתמש = במידה ו שתי שורות נוחתות בכל זאת את אותה אותם חסר מרחק כמו.
K: אהבת אותה? =
N: = כן!
זה מענה בטוחה סופר.
הפסקות
להפסקות קצרות הוסף דגש נקודה (.), אליפסות (…) או [הפסקה].
K: הרי בדיעבד [הפסקה] זו הינה הכרעה גרועה.
עבור הפסקות ארוכות במיוחד למעלה מארבע שניות, שים משך בשניות בסוגריים לדוגמא. (6) או אולי (6 שניות).
N: נולד נקרא כמו למשל (5 שניות) מהמחבת אל האש.
פרובלמות
לקראת הפרעות השתמש במקף קצרצר (-).
K: הייתי נדמה לנו שהוא
נ: נעשה נגיש כל כך קצת פרק זמן.
K: באמת.
צחוק
לשימוש בצחוק (h) או לחילופין (hhh) או לחילופין [צחוק / צחוק].
נ: אני בהחלט גם אינן מאמין שהצלחנו זו [חחח].
3. תפוס רק את החומרים המשמשים מילוי והתחלות שווא
תוצר מילוי הם ה- ums, אהה, אנו בפיטר פן בטוחים, שמשמשים משמעותית רק את הדוברים למען להעביר זמנם פרק זמן לחשיבה.
התחלות שווא גם משפטים שנכנסים אך מעולם אינו הושלמו, כגון:
"הייתי אומר שהדבר לא מאוד … יחד עם זאת מגלה אבל זה אינו … הנו הכי טוב להדרש למומחה לפני שתמשיך בעניינים חומרי הדברה."
כלי מילוי והתחלות שווא אמורים להחזיר למצב הקודם את אותו כניסת הדיבור אבל בדרך כלל מספקים תובנות על אודות דרך החשיבה מסוג הדובר.
ביצוע התעתיק המילולי יחד עם אפוא רכיבים מסוג זה בתמליל בסקטור לעבור זה.
4. חשוב להבין לצלילים מבחוץ
מחקר איכותני ואפילו ניתוח השוק של רוצה לרוב להרגיש כל מה קורה בעולם בזמן שהנושא או שמא המרואיין בוטחים בו.
מספר נקודות לצלילים חיצוניים אלו צלילים השייך פתיחת דלתות, אנשים שמתחילים פנימה, התקשרות צדדית בודדת עמיתים למשתתפים וכיוצאבזה '. מוטל עלינו לכלול אחר הצלילים / הבילוי הנ"ל בתמליל בסוגריים ובתווי חיי האדם.
הדבר הבודד ששייך ל תעתיק מילולי הינו להבחין וגם את אותו 'מה' ואף 'איך' הדיבור.
איננו אנו מבכרים לאותה כמות רשימה – לדוגמא, יכול להיות שתזדקק לתעתיק התקשורת הלא מילולית, אולם קיים חשש שלא תרצה לצלילים / הפעלות מחוץ המצוינים בתמליל. כדאי כיצד תשתמש בתמליל בשביל להבין דבר נחוץ לתמלל ומה אפשר להותיר בשמש הישראלית.
קיים שאנחנו מיומן אחר התעתיק המילולי והווריאציות ממנו, הבה נסתכל על גבי 9 שאלות מרכזיות בדבר.
מהו מילולית נקייה?
מילולית ללא זיהום הנוכחית בתוכו לפרטים נוספים לתעתיק מילולי אינטליגנטי. זה זה 'נקי' מכיוון שמלים אינן רלוונטיות שמפרקות את אותה שטף של הקריאה לדוגמא גמגומים, חזרות והתחלות שווא נערכות מבחוץ לתמליל. מהמחיר הריאלי השאר מתועתק כמו למשל שהינו בהקלטה.
מהי מילול מלא?
מילול מוצהר שלא אפילו תמלול מילולי טבעית במקרה ש כל מילה, צליל ותקשורת אינו מילולית בהקלטה מתועתקים בפירוט. מכיוון ששום דבר איננו מתקיים לאורך התמלול, הינו נקרא מילול מושלם.
הרי זה. עכשיו אתה מיומן על מה מדובר כאן בתעתיק מילולי.

מורה דרך נקרא למתחילים יראה לעסק את אותם הצעדים הפשוטים לעשות שכר בתמלול ולקבל משרות מקוונות שמשלמות שכר מרווח.
קודם כל, אגדיר 'תמלול' ואסביר באיזה אופן באמת מבצעים את הרכישה לכל מי שמעוניין.
ואז, אני אגיד לכל מי שמעוניין אי אלו אני כשיר להעביר זמנם דרך תמלול מקוון.
שלוש, אראה לכולם כיצד להפוך לתמליל כולל:
קל להוסיף מסוג זה כישורים ודרישות כל אדם מבכרים.
באיזה אופן לפתוח כמתמלל, יחד עם מחקרים שנעשו בתחום הקלדה ודקדוק ותרגול קבצי תמלול.
מה שנחוץ ראויים הדרושים למען להפוך למתמלל מצויינת.
איפה מוצאים עבודת תמלול אל החנות – למתחילים – אז תקבלו לא ממש מומחיות בחגורה.
אפשרויות לעבודות תמלול בתשלום מצויין.
ממה ניתן ליהנות מ הכשרה ואמינה כדי לשחרר לעשות יותר מזה שכר.
החלק הכי גבוה ? אני יכול להיות מסוגל ללמוד היאך להעביר זמנם תמלול מהדירה לעומת מגוון חודשים ולעבור מלהרוויח דבר לכסף חלל גדול.
אך קודם כל, בואו נעבור בעניין אי אלו דברים.

מה הוא תמלול?
תמלול הוא ייצוג מודפס הנקרא קובץ שמע. למעשה, העסק שלך מקשיב לקובץ מוקלט ומקליד את אותן איך אנו שומע.
קיים 3 צורות מרכזיים מטעם תמלול:

חברת תמלול

משפטי
רְפוּאִי
תמלול כללי הנו בעל הדירה במיוחד יחד עם בנושא העבודות החשוב סופר. הז'אנר החדש והמבוקש ביותר: תמלול סרטונים ופודקאסטים לבלוגים.
תמלול משפטי, לעומתם, זה תהליך כירורגי "מתקרב" ברחבי בקשר לפעולה ביתית ונחשב לאופי המשמש בפעילות אל מול בתי משפט ואכיפת החוק.
תעתיק רפואי לפני קיים בשימוש נרחב והכרחי לחלוטין בתחום הרפואי, אולם מלעבוד אינן פופולרית לדוגמא רק אחת.
תמלול הנו סוג הפרויקט התואמת ללוח הזמנים של החברה שלכם מכיוון שניתן לקנות אותם במשרה קטנה, במידה מקוון וללא צורך מעשי בניסיון … מינימום בהתחלה, כפי שנהוג שתקרא.
אז, בסופו של דבר, כמתמלל אתה מקשיב לקובץ ומקליד אחר דבר ששמעת. הוא די ניתן להרוויח אך הוא חוזר ונדרש הרבה זמן. לעתים החברה שלך כדאי לנגן קובץ שמע שוב פעם היות שלא הבנת כל מה נאמר. דיאלוג לא חיובי, אינן וזאת, אנגלית שבורה ומבטאים עבים תורמים להשמעת קבצי שמע מחדש, מהם שמוסיף פרק זמן בהרבה יותר לתהליך התעתיק וגם. נוני – כמו בכל דבר – ככל שהינכם עוסקת בכל זאת פעמים רבות קרובות למעלה, באופן זה כל אחד משתפר.
כל מה שמביא ההצעה לזה:
הדבר לוקחים לנו תמלול
שעות שמע ושעות חיים … וברוב תיחום הסכום הניתן שכר כמתמלל.
לצורך זמן רב דבר כתבתי פוסט מספיק נרחב בעניין 5 העסק שלך מסוגל לעשות כמתמלל, אבל אעבור בדבר היסודות כאן:
הפירמה שבעזרתה אתה תמיד מחליטה כמה הם ישלמו לך לדקת שמע או גם לשעת שמע שתעתיק.
דקת שמע / שעת שמע אינו טובה לשעת פועלים.
ייקח לכם מעט יותר עת לתמלל דקת / זמן שמע מדקה או עת.

מספר כל אחד יכול לעבור כמתמלל?
מחדש פונה למחקר שלי לגבי שכר תמלול, כל אחד סמוכים בגלל ש תמלול אנו – כל מי ללא כל ותק – כשיר לבצע 1 $ 3.00 לשעה ל- $ 11.00 לשעה. תמלול מיומן כשיר לרכוש רק אחת 7.00 $ 20.00 $ לשעה. אולי כן ואולי לא יותר.
הרווחים של החברה תלויים בשיעור לקובץ שמע, 5 בזמן מועט אני יהיה יכול להתחיל לעסוק, הניסיון של החברה והחברה שאתם עובד בה.
מצד שני, מתמלל אוטונומי מסוגל לרכוש בהרבה מתוך -5,000.00 $ לשבוע או אולי במידה ויש בבעלותכם מגוון משתנים קבועים.

על מנת לשפר לתמליל אני כדאי לדעת את אותה הכישורים ראויים, לקרות קלדנית מדויקת וללמוד את אותן התחת שלכם. בצע את כל השלבים הבאים על מנת ללמוד בנוחיות היאך להעביר זמנם תמלול.
שלב 1: קיים המיומנויות להיות מתמלל
הצעד הראשון להעלות בדרגה לתמליל משמש הכישורים הפוטנציאליים ולרוב, הכישורים הדרושים זהים מחברה אחת לאחרת.
צריכים להיות כוללים:
כישורי תמיכה חזקים.
כישורי הקלדה מהירים ומדויקים, אחת 70 בעת זוית 70 סימבולים לדקה.
שליטה מצוינת באנגלית.

דרושים עבודה מהבית תמלול

היכרות עם MS Word אם יישומים דומים.
כישורי עריכת וידאו, פיקוח על דקדוק והגהה.
מיומנויות ריבוי משימות.
מיומנויות יעילות לעשיה מאמצים.
כישורי תחזוקה עת.
או אולי יש לכם את אותן הכישורים הנ"ל, נהדר!
אבל או אינך מקווה בנושא חלק מהם, לדוגמה כישורי ההקלדה או גם הדקדוק של העסק, לתוך תדאג כי הצעדים הבאים יגרמו לכל אחד.
צעד 2: לעמוד בדרישות הטכניות
הטענות הטכניות אחרות בנוסף גם בתי עסק, כולל:
אני ראוי אינטרנט חדש
יש עלינו אינטרנט מנוסה במהירויות הורדה הנקרא סביב 10mbps (בדוק אחר מהירות העכשווי של החברה ב- speedtest.net)
רוב בתי חרושת התמלול באיכות המתחילים כל אחד עובד ומשתמש בעניין התוכנה שלם, השייך בדרך כלל תעסוקה זולה ומהירה.
נגריות מסוימות דורשות שהתקנת MS Word במחשב של החברה.
עלול בקהליה, עלול שיהיו האישי לשים בין השנים Google Chrome בשביל שתוכל להעריך את אותו התוכנית שיש ברשותם (TranscribeMe זו גם 1 מאותן חברות).

דרושים תמלול

חברות תמלול

אני זקוק לאוזניות על מנת להתחיל לעבוד בעזרת ממחיר השוק חברות התמלול.
נגריות התמלול המשתלמות בהרבה יותר מצפות ממך לרשום בתוכנת תמלול נפרדת ובדוושת הרגל.
כמתחילים, אינך כדאי לשים לב מעט יותר מהראוי לעמוד כמעט בכל הבקשות הטכניות הנ"ל.
בהתחלה ראשונה, החברה שלך נגיש מומלץ קלוש משך ואזור חופש מדאגות כדי להתחיל לעסוק. בתחילה, הכלים המקצועיים הגורם היחיד שאנחנו כדאי הוא המחשב האישי שלך וסט פשוט של אוזניות.
אולם ככל שהינכם מתוחכם ומחליט שזה התפקיד למענכם, אז התקנה בציוד יותר טוב הזו פרויקט מצויינת. כשעוברים לעבודות בעלויות הוצאה כספית יותר טוב, יהיה יש צורך לבצע תוכנת תמלול ודוושת כף הרגל. אני בהחלט אעסוק להבא גורמים בשיתוף חוות דעת.
עכשיו לשלב הבא:

צעד 3: וודא את ההקלדה שלך, הדקדוק ואוצר המילים
לצורך שתתחיל להתעסק כמתמלל,
דרושים תמלול מהבית  החברה שלך מעוניין לבדוק שיש לך את כל הכלים, מיוחד מדי החנות ביקום תדחה השירות. בסיום הרוב, דקדוק, אוצר תוים, ואפילו פיסוק צריכים להיות היבטים חיוניות לתעתיק שלם.
לפני שאנו שמבצעים את אותם השלב הסופי זה בוודאי, נשיב לשאלה המקובלת הזו:
כמה במהירות אני נחוץ לכתוב בשביל לקרות תמליל?
אתה אמור להיות מסוגל למצוא לא פחות 60 סמלים לדקה והחברות המשתלמות מעט יותר מצפות שתוכל לתת 70 סימבולים מינימום לדקה.

דרושים תמלול מהבית

אבל היא סוד:
בכדי לעשות תמלול מוכנה מראש, איננו הכל על מהירות ההקלדה שלנו.
תאמינו עד אינו, מהירות ההקלדה אינה הגורם המסיבי סופר שמאט את הציבור – הינו נוי השמע, שיחת אש מתוכננת, וחיפוש בגוגל מונחים לא מוכרים שיאטו את הציבור. בעוד העסק שלך הגשת תמלול לבית משפט חוק כשיר לגעת בסוג, אתה תיהיה בסדר, ותגיע מהר בהרבה יותר יחד התרגול.
החברה שלך בהחלט דורש לשהות מדויק במיוחד. כוון לדיוק ששייך ל 100%.
כך…
העובדות המרכזי אנו מבקש לרכוש נקרא להבדיל אי אלו כל אחד מדפיס (ומהיר).
מהו כתבה הבאה מתחיל מבקש בעשיית הוא למעשה להבריש את הדקדוק ואת אוצר המילים של החברה.

הגשת תמלול לבית משפט

מהלך 4: בצע קבצי תמלול
רמות קבצי תמלול תרגול ייתן לכל מי שמעוניין ניחוח ששייך ל העובדות הנו כן ויעזור לעסק להרכיב או לחילופין מיומנות תמלול מהכסא הוא ה'דבר 'שלך.
הייתי אתן לכל מי שמעוניין איזה סכום מקומות שבם העסק שלך יעשה בערך כמה קבצי תרגול בחינם, אולם אלו ממש לא קונים … אך תרגול … נוני אני ממליצה בחום לגלם זה.
הראשון לבדוק נולד מערכות אינטרנט התרגול השייך GoTranscript. אף שנתקלנו בשיטה בעיקר בסיסית השייך ​​בדיקת תמלול, ממש כדאי לנסות.
תמלול ראיונות הינו מימוש של תיעוד יצירת קשר בודדת שניים או יותר אנו.
קל לרכוש זו בעת בצורה נכונה או אולי על ידי הקלטת שמע / וידאו.
נמצא זה חושבים שזה מספיק קל מאוד, נוני מבצעים לעתים מזומנות נתקעים בעייפות ההעברה.
אמנם לא מומלץ להכחיש בגלל ש תעתיק גוזל משך, אך רצוי למהר את אותה התהליך יחד הכנה פשוטה.
בפוסט הוא למעשה ניצב את שיטות הרבות בם תוכלו לרשום למען לתמלל ראיון לגרום מדריך מהלך את אותן שסע לתמלול ראיונות.
4 כבישים לתמלל ראיונות
קודם כל, מעולה להבין מתחיל אינו כדאי לתמלל אחר עצמך.
תמלול כשיר להיות מבוצע בכמה כבישים שונות:
ניצול בממירי אודיו לטקסט
תמלול ידני
מיקור למעט לסוכנות תמלול
העסקת מתמלל עצמאית
איזו בעזרת אתה משתמש תלויה בעיקר בגורמים למשל מספר הרמקולים בהקלטה, בהירות השמע, הפרמטר, איכות החיים והתקציב ומהירות ההקלדה של החברה שלכם.
אזי באיזו תוך כדי מומלץ לבחור? בואו נסתכל על אודות אנשים מהם:

מורה דרך שופע לתמלול ראיונות
תמלול ראיונות משמש ביצוע שהיא תיעוד קשר 1 שניים או שמא יותר אנשים.
רצוי להעביר זמנם את זה מזמן אמת אם בעזרת הקלטת שמע / וידאו.
נמצא נקרא נראה יספיק נוח, נוני מבצעים פעמים רבות נתקעים בעייפות התהליך.
אבל אין להכחיש היות תעתיק גוזל עת, אבל אפשר שלא להאריך רק את ההעברה בשיתוף הכנה בינונית.
בפוסט הינו נמצא את אותה השיטות המגוונות אשר בהן אתם יכולים לרשום כדי לתמלל ראיון ולהעניק מדריך שלב את אותה דבר לתמלול ראיונות.
מלל דברים
4 נתיבים לתמלל ראיונות
היאך לתמלל ראיון במידה ידני
פורמט תמליל הראיון
4 כבישים לתמלל ראיונות
ראשית, נכונה להבין שאנחנו לא מומלץ לתמלל אחר עצמך.
תמלול עשוי להיעשות במס' כבישים שונות:
השתמשות בממירי אודיו לטקסט
תמלול ידני
מיקור מעבר לסוכנות תמלול
העסקת מתמלל פרילנסר
איזו באמצעות העסק שלך משתמש נמצאת בגורמים כמו למשל עשר הרמקולים בהקלטה, בהירות השמע, הביקוש, היום והתקציב ומהירות ההקלדה שלנו.
אזי באיזו תוך כדי מומלץ לבחור? הבה נסתכל על גבי אתם מהם:
תועלת בממירי אודיו לטקסט
עד בהקלטה עלינו דווקא רמקול מי שמבצע את אותה רוב הדיבורים בקצב דיבור תמידי ובעוצמה מושלמת, אז ממירי שמע לטקסט הם בחירת טובה.
תמלול שנוצר דרך אוטומציה אינה יהיה מקיף, במילים אחרות ועוד מקומות תצטרך לעיין ב את החפץ, אולם נקרא יתאפשר לכם בהרבה יותר מעניק לתמלל את אותן ההקלטה עם אם ידני.
איך הכולל להיזהר משמש איננו יתר על המידה הממירים שמע לטקסט אמורים לתמלל מקובץ מוקלט, בקיצור רובם מיועדים להכתבה חיה בלבד. עיין בפוסט נקרא ללקבלת פרטים מלאים בנושא הוא למעשה.
תמלול ידני

במקרה ש בהקלטה אנו צריכים שניים עד יותר מזה רמקולים (מה אשר לרוב המקרה בראיונות), תעתיק ידני נקרא בדרך של טובה יותר מכיוון שממירים שמע לטקסט אינן יש בכוחם לתמלל הקלטות שונות רמקולים בשיטה ואמינה.
משמש אופטימלי וגם לראיונות בעזרת תוכן טכני, מבטאים מרוכזים או שיעורי דיבור גבוהים.
העסק שלך עלול לקנות תמלול ידני בעצמך או להרוויח מיקור למעט למומחים.
מיקור חוץ מ לסוכנות תמלול